انگلیسی

اگه که شما دوست دارین که فرزندتون زبان انگلیسی رو مثل زبان اول خودش به خوبی یاد بگیره وبتونه با زنده ترین زبان دنیا کار کنه میتونین از دوران کودکی او بهترین بهره رو ببرین . بچه ها به خوبی توی این سن میتونن چیز های جدید مثل یه زبان جدید یاد بگیرن و اگه شما محیط وابزار های مناسبی رو فراهم کنین کودک شما میتونه دو زبانه یا حتی چند زبانه بشه!

کودکان شما هر چه سریع تر در معرض زبان جدیدی قرار بگیره بهتر اون رو یاد میگیره، چون بچه ها آماده یادگیری و کشف جدید هستن وبرای همین هم هست که چند زبانگی توی کودک بهتر و راحت تر اتفاق میافته. روش تدریس و آموزش انگلیسی در هانا بر اساس موثرترین روش ها و تکنیک ها در یادگیری زبان دومه، این روش با درنظر گرفتن سن و مهارت، نیاز و دانش زبانی کودک به کودک شما کمک میکنه تا الفبا و کلمات انگلیسی رو تحت بازی و سرگرمی آموزش ببینن. ما سعی کردیم که یادگیری زبان دوم رو برای کودکتون راحت تر و دلنشین تر کنیم.

به علاوه که شما برای آموزش کلمات جدیدبه کودک دبستانی  میتونین از کتاب های مختلف استفاده کنین و برای بچه های خردسال میتونین همزمان با خواندن کتابهای تصویری به اونها نام کلماتی که میخونین رو تار کنین تا توی ذهنشون بمونه.

و این که هیچ وقت برای کوچیک ترین اشتباهات بچه هاتون اونارو دعوا نکنین بلکه سعی کنین اونارو برای نکاتی که یاد گرفتن تشویق کنین. خیلی اتفاق میافته که معلم ها یا پدر و مادر ها بچه های کوچیک رو که اتفاقا سخت کوش هم هستن برای اشتباه های کوچیکشون دعوا میکنن. در صورتی که برای یادگیری انگلیسی کودکتون باید اونها رو تشویق کنین و به اونها بگین که او خیلی پر تلاشه.

البته حواستون باشه که تشویق زیادی هم ممکنه نتیجه عکس بده. همین کار های ساده و پیش پا افتاده میتونه اونا رو عاشق زبان کنه!