سوالات
_

سوالات متداول

لطفا سوالات و جوابهای زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، لطفا سوال خود را برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از کجا دانلود کنم؟

شما میتوانید با مراجعه به بخش دانلود سایت نسبت به نصب بازی «هانا» اقدام کنید.

چگونه ثبت نام کنیم؟

در زمان اولین ورود به بازی «هانا» شما اطلاعات نام و نام خانوادگی فرزند خود را وارد و ثبت نام خواهید نمود از آن پس میتوانید با شماره همراه وارد شده و پیام کوتاه ارسالی از سوی نرم افزار هم از سایت و هم از اپلیکیشن «هانا» استفاده نمایید .

چگونه اشتراک بگیریم ؟

با مراجعه به بخش اشتراک سایت درگاه اینترنتی بازی «هانا » میتوانید نسبت به خرید نرم افزار و یا گزارش های بازی «هانا» اقدام کنید .

چگونه گزارش دریافت کنم؟

شما با مراجعه ثبت درخواست خود در بازی و یا سایت «هانا» میتوانید ارائه گزارش و یا خرده مولفه های مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

منظور از گزارش اولیه بازیِ هانا چیست؟

این مقوله به‌معنای گزارشی از وضعیت شناختیِ کودک است. درواقع، گزارش شامل یک تحلیل آماری و یک ارزیابیِ روان‌شناختی است. گزارش موجب افزایش آگاهی والدین شده و به‌آن‌ها در مسیر رشد و پیشرفت فرزندشان سرنخ می‌دهد.

مجموعه «سروهانا» متشکل از تیم تحلیل‌گر و روان‌شناس تلاش می‌کند گزارش اولیه را به زبان ساده، کاربردی و شیوا بیان کند. این مهم، موجب تعمیق هرچه بیش‌تر کیفیت گزارش شده و از طرفِ دیگر آگاهی خانواده‌ها را شامل می‌شود.

از ما بپرسید

فرم ارسال پیام یا سئوال