سواد مالی

اگه بخوایم از بین درس هایی که توی مدرسه جاشون خیلی خالیه یکی رو انتخاب کنیم سواد مالی برای بچه ها و نوجوان ها شاید مهم ترینش باشه.

دانشی که هممون میدونیم جاش خیلی خالیه اما نمیدونیم برای آموزشش باید چیکار کنیم.

حتی توی بزرگسالان هم خلاءمشابه  این دیده میشه مسلماهمه نداشتن ها و کم داشتنهای ما مربوط به جامعه و شرایط اون نمیشه بخشی از این ماجرا هم مربوط به نداشتن سواد مالی هست و متاسفانه چون بزرگسالان هم آموزش مناسبی ندیدن و تنها براساس مشاهدات تجربی و آزمون و خطا های زندگی خودشون و به فرض این که همون ها درسته  به فرزندشون آموزش میدن.

ما، درهانا به صورت جدی و علمی الگو های آموزشی سواد مالی به کودکان در زمینه هایی مثل: سرمایه، حقوق، بانک، بورس، بیمه، چک، سهام وعناوینی شبیه این ها میتونیم داشته باشیم.

به نظر خیلی جذاب میاد که وقتی فرزندتون توی کودکی بتونه تعریفی در حد سن خودش  از واردات وصادرات یا مثلا وام، بدهی، قرض یا سود وبهره داشته باشه.

شما باآموزش مسائل مالی و چگونگی استفاده از منابع به کودک خودتون راه بهتر زندگی کردن و حل مسائل و مشکلات مالی رو یاد میدین!

ما، در هانا میتونیم همراه با بازی و سرگرمی به کودک شما توی این راه کمک کنیم و یادگیری این مسائل رو با نهایت لذت همراه کنیم تا یادگیری بهتر و پایدار تر باشه.